Subskrypcja

Polecamy

Q10 Revolution+

Cena: 175.00 zł
Opakowanie i ampułki Q10 Revolution+

Składniki aktywne: koenzym Q10, NADH, witamina E i olej z wiesiołka. W celu wzmocnienia ich działania preparat zawiera również witaminy C, K, D3, B12. To jedyny suplement dostępny na rynku europejskim zawierający płynny, doskonale przyswajalny koenzym Q10 i NADH.

Czy wiesz, że?

Q10 Revolution+

 • Prof. dr med. Enno Freye. Twórca Q10 Revolution+
  Prof. dr med. Enno Freye. Twórca Q10 Revolution+

Na rynku dostępnych jest wiele suplementów diety z koenzymem Q10 i z pewnością można zadać sobie pytanie: dlaczego właśnie nasz koenzym?

Q10 Revolution+ to suplement diety oparty na czterech składnikach aktywnych: koenzymie Q10, NADH, witaminie E i oleju z wiesiołka. W celu wzmocnienia ich działania preparat zawiera również witaminy C, K, D3, B12. Q10 Revolution+ jest skierowany dla wszystkich osób poszukujących odpowiedzi na szaleńczy wyścig codzienności, chcących poprawić swój stan zdrowia i urody.

Jako polski wyłączny producent- dystrybutor Q10 Revolution+ gwarantujemy najwyższą jakość naszego produktu. Jest on poddawany restrykcyjnej kontroli na etapie produkcji i składa się z naturalnych substancji. Wolny od GMO i glutenu. Nie zawiera metali ciężkich i toksyn. Nie wytwarza tolerancji. Z uwagi na brak dodawanego cukru doskonały również dla diabetyków. Wysoce przyswajalny. Dzięki unikalnej recepturze i doborze składników Q10 Revolution+, w przeciwieństwie do większości preparatów opartych na Q10, zapewnia doskonałą wchłanialność zawartego w nim koenzymu. To nie placebo – to przyszłość. Wciąż masz wątpliwości? Pozwól więc, że przedstawimy Ci kilka faktów.

 • Czym jest koenzym Q10?

  Ubichinon jest utalentowaną formą koenzymu Q10 , która jest chemicznym związkiem organicznym występującym w mitochondriach. Najważniejszą funkcją koenzymu jest dostarczanie komórkom energii. Jego kluczowa rola polega na transporcie elektronów w łańcuchu oddechowym. Poprzez fosforylację oksydacyjną możliwe jest uzyskanie energii z węglodowodanów, tłuszczów i białek. Wyprodukowana w ten sposób energia jest wykorzystywana w formie ATP i służy utrzymaniu komórkowej maszynerii wszystkich procesów biochemicznych. Jest on również naturalnym antyoksydantem chroniącym organizm przed szkodliwym wpływem wolnych rodników.
  Czytaj więcej...
 • Czym jest NADH?

  NADH , cudowny koenzym, zwany także Q1. Jego pełna, trudna do wymówienia nazwa to: Dinukleotyd nikotynoamidoadeninowy i znajduje się we wszystkich komórkach naszego ciała. Nie tylko na podstawie przeświadczenia naukowców, ale udowodnionych badań wykazano, że degeneracyjnym procesom w mózgu (degradacji mózgowej) towarzyszy niedobór NADH. Wynika to z faktu, że wszystkie komórki potrzebują NADH, by tworzyć energię, w szczególności natomiast jej produkcja przez komórki mózgowe jest niezbędna do optymalnego funkcjonowana i obniża się wraz z wiekiem. NADH stymuluje również produkcję tak zwanych hormonów szczęścia: dopaminy and noradrenaliny, które mają bezpośredni wpływ na centralny układ nerwowy. W szczególności wykazano niski poziom dopaminy w przypadku chorób degeneracyjnych centralnego układu nerwowego.
  Czytaj więcej...
 • Dlaczego Q10 Revolution+ ?

  Najwyższa dawka doskonale przyswajalnego koenzymu Q10. Jedyna taka formuła dostępna na rynku z koenzymem Q10 i NADH w formie płynnej, gwarantującej pełną wchłanialność. Brak dodatków i emulgatorów mających polepszać rozpuszczalność.
  Czytaj więcej...
 • Jak i kiedy go stosować?

  Q10 Revolution+ to preparat silnie wspomagający mitochondria, centra energetyczne wszystkich komórek naszego ciała. Dlatego też przejawia działanie o bardzo szerokim spektrum. Na podstawie dotychczasowych badań prowadzonych w centrach naukowych na całym świecie przedstawiamy kilka wybranych kuracji i zastosowań.

  Czytaj więcej...
 • Pozostałe składniki aktywne

  Oprócz koenzymu Q10 i NADH Q10 Revolution+ zawiera także szereg witamin, które wzmacniają jego energetyczny potencjał.
  Czytaj więcej...